Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

KONGRE HAKKINDA


KONGRE TARİHİ

 
7-8 Kasım 2020


KAYIT

Kayıt Tipi

Kayıt Ücreti

Uzman (Dernek üyesi)

400 TL

Uzman (Dernek üyesi olmayan)

600 TL

Asistan (Dernek aday üyesi)

200 TL

Asistan (Dernek aday üyesi olmayan)

300 TL

Firma Temsilcisi

300 TL

Hemşire100 TL
Fizyoterapist150 TL

 

  Kayıt ücretlerine KDV dahil değildir. KDV oranı %8’dir
 • Kayıt talepleri ücretlerinin ilgili hesaplara yatırılıp Serenas Turizm’e (info@totbid2020.org) adresine e-posta yolu ile gönderilmesiyle kesinlik kazanacaktır.
 • Serenas Turizm, doğması muhtemel vergi, harç, rusum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar.

 

Kayıt ücretine dahil olan hizmetler;

 • 7 – 8 Kasım 2020 tarihlerinde sanal platformda gerçekleştirilecek tüm oturumlara erişim.
 • Kongre sonrasında 3 Ay süreyle açık olacak sanal platformda gerçekleştirilmiş olan oturumlara erişim.
 • Kongre kapsamında sunulacak olan sözlü ve poster bildiri sunumlarına erişim.
 • Chat modülü ile diğer katılımcılar ile görüşme imkanı
 • TTB Kredilendirme kazanma,
 • Dijital sertifika ( Katılımcıların toplantılara katılımları sistem tarafından ölçümlendirilmektedir. Sertifikayı haketme oranlarınızı gösteren detaya kullanıcı profilinden ulaşabilirsiniz.)
 • Dijital bildiri kitabı ve kongre düzenleme kurulu tarafından hazırlanmış olan dokümanlara erişim ve indirme.
 • Firma standlarında yer alan indirme merkezlerindeki dokümanlara erişim.
 • Stand alanlarını ziyaret etme olanağı, firma temsilcileri ile Chat, Zoom ve Whatsapp  modülleri ile online görüşme imkanı.
 • Konuşmacılar tarafından izin verilen sunumları pdf olarak indirebilme imkanı,


SPONSOR ALANI ZİYARETLERİ
Kongre başlangıç ve bitiş saatleri arasında Sponsor Alanı’nı ziyaret edebilir, firma temsilcileri ile online olarak iletişime geçebilirsiniz.

OTURUMLARI İZLEME
Programda belirtilen saatlerde Toplantı Salonu’na giriş yaparak oturumları izleyebilir ve konuşmacılara soru sorabilirsiniz.

Canlı yayınlar kullandığınız internet tarayıcısının güvenlik özelliklerine bağlı olarak sesi kısılmış olarak başlayabilmektedir. Bu durumda video oynatıcının üst bölümünde yer alan hoparlör ikonuna tıklayarak yayının sesini açabilirsiniz.

Canlı yayınlanacak olan oturumlar için yayın kalitesi servis sağlayıcınızın altyapısına ve bağlantı hızınıza göre değişiklik göstermektedir. Canlı yayını kalitesini toplantı salonunda bulunan video oynatıcının sağ alt köşesinde yer alan “çark” ikonuna tıklayarak seçebilir, yayın kalitenizi ve kaliteye bağlı olarak kullanacağınız data miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Mobil cihazlarınızdan yapacağınız dijital etkinlik girişlerinde canlı yayın kalitesi mobil cihazınızın markası ve işletim sistemine bağlı olarak otomatik düzenlenmekte, izleme ve görüntü seçenekleri Apple ve Android cihazlarda farklılık göstermektedir.

Bilgisayar, tablet ve cep telefonu fark etmeksizin video oynatıcınızın sağ alt köşesinde yer alan ikonu kullanarak, tam ekran video gösterim seçeneğini etkinleştirebilir, sunum ve konuşmaları tüm ekranınızı kaplayacak şekilde görüntüleyebilirsiniz.

BAĞLANTI KOŞULLARI
1.Sanal TOTBİD Kongresi Dijital Etkinliği aktif internet bağlantısı gerektirmektedir. Etkinliğe katılımınız öncesinde internet bağlantınızın çalışır durumda olduğunu kontrol ediniz.

Kesintisiz ve kaliteli bir canlı yayın deneyimi için bağlantı hızınız önemlidir. En iyi görüntü ve yayın kalitesi için minimum 7mbit/sec indirme hızına sahip olmanız tavsiye edilmektedir. Etkinlik öncesi www.testmy.net/download linkini tıklayarak indirme hızınızı kontrol edebilirsiniz.

İnernet bağlantı hızınızın düşük olması durumunda modeminize daha yakın bir noktada konumlanmanız, sorunun devam etmesi durumunda modeminizi kapatarak 1dk bekleyip tekrar çalıştırmanız, bu işlemlerin çözüm olmaması durumunda ise servis sağlayıcınız ile iletişime geçerek modem ayarlarınızın uzaktan güncellenmesi için talep oluşturmanız daha iyi bir bağlantı hızına sahip olmanızı sağlayacaktır.