Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

DAVET


Değerli Meslektaşlarımız,


Bildiğiniz gibi kongrelerde genelde üç önemli olgu birlikte gerçekleşir:
Eğitim (Panel,konferans,kurslar)
Araştırma (Bildiriler)
Sosyal buluşma. 

 
Bu yıl ne yazık ki üçüncüsünü yerine getiremiyoruz. Temel misyonumuz olan eğitim-araştırma olgusundan bir yıllık  yoksunluğun insan sağlığına yönelik görevlerimizde ciddi eksiklik yaratması beklenmelidir.

 
 Bu nedenle Yönetim Kurulumuz 7-8 Kasım 2020 tarihlerinde 1. Sanal TOTBİD Kongresini gerçekleştirme kararı almıştır. Yeni bilgi bir yılda eski bilgi olur; güncel araştırma sonuçlarımızı bilgi eskimeden paylaşabilme güdüsü de elbette bu kararımızda önemli rol oynadı.


Kongre bilimsel programında zaten önemli ölçüde yol almış idik; Düzenleme Kurulumuz çalışmalarını sanal kongre yönünde sürdürecektir. Başta Prof. Dr. Ömer Taşer ve Prof. Dr. İbrahim Tuncay olmak üzere tüm kurul üyelerimize bu yeni süreçte başarılar diliyoruz.


TOTBİD Eşgüdüm Kuruluna dahil dernek ve şubelerin programlarının ön planda olacağı kongremize, katılımcı ve  eğiticilerimizin, dernekler / şubelerimizin, endüstri temsilcilerinin verecekleri katkı ve destek için teşekkür ederiz.


TOTBİD’in tarihinde, 50. yılda 1. Sanal Kongresini gerçekleştirmek de varmış diyelim.
30. Kongremizi bir yıl gecikme ile, 26 – 31 Ekim 2021 tarihlerinde yapacağız.
Sanal kongremizin ayrıntıları netleştikçe sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.


Saygılarımızla,
TOTBİD Yönetim Kurulu